Dėl ,,SOS gyvūnų” keturkojų gerovės susivienijo virš 30 Lietuvos kūrėjų

NAUJIENLAIŠKIS

12/18/20231 min read

Gruodžio 10 d. Užupio kavinėje vyko ,,Kalėdinė mugė beglobiams gyvūnams paremti”. Šios mugės tikslas - surinkti lėšų prieglaudoje gyvenantiems keturkojams, parduodant padovanotus rankų darbo gaminius. Norime pasidžiaugti, kad dėl ,,SOS gyvūnų” keturkojų gerovės susivienijo virš 30 Lietuvos kūrėjų. Jie padovanojo puikių keramikos darbų, meduolių, papuošalų, žvakių, drabužių ir kt. Jų visų dėka mugės lankytojai turėjo galimybę ne tik rasti puikių dovanų sau ir savo artimiesiems, bet ir prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės.

Darbų gavome tiek daug, jog Gruodžio 17 d. prieglaudoje padarėme mugės tęsinį. Šįkart kvietėme visus atvykti į prieglaudą. Vykusio renginio metu žmonės ne tik pasirūpino Kalėdinėmis dovanomis, bet ir susipažino su prieglaudoje gyvenančiais keturkojais. Nors oras nelepino, tačiau tai neišgąsdino žmonių ir viso renginio metu prieglaudoje šurmuliavo ypač daug lankytojų. Dauguma iš jų atvyko ne tuščiomis. Dovanų sulaukėme tiek daug, kad viskas netilpo po prieglaudos Kalėdine eglute. Visiems nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą renginyje ir dovanas mūsų prieglaudos gyventojams.

Taip pat norime padėkoti visiems kūrėjams, prisidėjusiems prie to, kad prieglaudos keturkojai sutiktų Kalėdas kur kas jaukiau. Galime drąsiai teigti, kad turite ne tik auksines rankas, kuriomis kuriate stebuklus, bet ir auksines širdis.

Ačiū @moon_ceramicss, @lapeskeramika, @gabalelis_ceramics, @phoceramics, @silviaceramic, @caramel_ceramics, @madamkeramika, @indeliai, @gi.keramika, @lukas_silinskas, @laura.slaje, @cacao_kepiniu_namai, @purusis_debeselis, @taip_trupa_sausainis, @luckypetlt, @canela.lt, @ukai.eu, @makeheadsturn_official, @peledosdirbtuve, @woodlife.jewellery, @cradle.of.design, @encodesign.lt, @bestdograincoats, @bringitjewelry, @ingril_brand, @medasesart, @lieta.deliones, @zyleprints, @katule_milda, @spalvota_siena, @barbartlab, @lapekanape.lt, @soliducosmetics.

Visi drauge sukūrėme tikrą Kalėdinį stebuklą!

Visas renginio nuotraukas rasite ČIA.