Organizacijos „SOS gyvūnai“ prieglaudoje kasdien rūpinamės daugiau nei 150 beglobių. Dalis iš jų į prieglaudą atvyko sunkiai sužeisti, su lėtinėmis ligomis ir išgelbėti nuo mirtino adatos dūrio. Gyvūnus randame paliktus mirti autobusų stotelėse, miškuose, šiukšlių konteineriuose. Daugelis jų gimė per klaidą arba buvo tiesiog palikti mirtinai sušalti. Jūsų paramos dėka jiems buvo suteikta galimybė gyventi.

Padėk gyvūnams BŪTI.

Gyvūnai, kurių turėjo nebūti

Aira nors ir labai jaunutė, bet jau buvo išgelbėta nuo mirtino adatos dūrio... Dabar ji dienas leidžia prieglaudoje ir laukia savo naujųjų namų.
Narnija žiemą buvo palikta gatvėje mirtinai sušalti. Išgydėme ją ir suradome šiltus bei mylinčius namus.

Riešutas kartu su penkiais savo broliais ir sesėmis gimė per klaidą. Jų mamytę sterilizavome, o šuniukams suradome namus.

Kingas Lostas buvo partrenktas ir paliktas su sulaužytomis trijomis kojomis numirti prie judrios gatvės. Laimei, jis liko gyvas ir vis dar tikimės, kad surasime jam namus.

Skirti 1,2% GPM ypač paprasta!

1,2% GPM paramą galite skirti nuo 2023 m. sausio 1 d. iki 2023 m. gegužės 2 d. užpildant prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Instrukciją rasite žemiau.

Dažniausiai užduodami klausimai

Iki kada ir kur galiu skirti savo 1,2 proc. GPM?

1,2 proc. GPM paramą galite skirti nuo 2023 m. sausio 1 d. iki 2023 m. gegužės 2 d. EDS sistemoje.

Kas yra 1,2 proc. GPM?

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 20 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM). Kiekvienas dirbantis asmuo nuo minėtų dvidešimties procentų gali skirti 1,2 proc. GPM pasirinktam paramos gavėjui ir taip prisidėti prie jo tikslų ir darbų įgyvendinimo. Jei šios paramos asmuo nusprendžia neskirti paramos gavėjui, 1,2 proc. GPM keliauja į bendrą valstybės biudžetą.

Ar 1,2 proc. GPM parama man kainuoja?

NE. Šios paramos skyrimas VISIŠKAI NEMOKAMAS.

Ar galiu skirti GPM dalį keliems paramos gavėjams?

Taip, skirdami 1,2 proc. GPM dalį, galite pasirinkti, kokią procento dalį skirti vieniems ar kitiems paramos gavėjams.

Koks yra ,,SOS gyvūnai” paramos gavėjo kodas?

,,SOS Gyvūnai’’ paramos gavėjo kodas - 301536872.

Noriu skirti 1,2 proc. GPM, bet nežinau kaip.

Detalią instrukciją rasite ČIA.

Kam panaudosite mano paramą?

1,2 proc. GPM parama yra pagrindinis organizacijos išgyvenimo šaltinis. Paramos dėka galime padengti gyvūnų gydymo ir išlaikymo išlaidas, bei kiekvienam beglobiui suteikti namus.

Tavo 1,2% GPM paramos dėka galime gelbėti gyvūnus jau 15 metų!