Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos darbuotojų komanda savanoriavo prieglaudoje

NAUJIENLAIŠKIS

Ieva Rakauskaitė

11/15/20220 min read

Praėjusią savaitę ,,SOS gyvūnų” prieglauda sulaukė svečių iš Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos. Visoje Lietuvoje minint Pyragų dieną aplinkos ministerijos darbuotojai surengė akciją, kurios metu ne tik ragavo vieni kitų keptus pyragus, bet ir aukojo prieglaudoje gyvenantiems beglobiams. Akcijos metu buvo surinkta net 370 eurų parama, kuri bus skirta beglobių gyvūnų gydymo ir maisto išlaidoms padengti.

Kitą dieną ministerijos darbuotojai atvyko į svečius susipažinti su prieglaudos kasdienybe iš arčiau, pasidalinti rezultatais ir išbandyti save darbuose. Apsilankymo metu taip pat papasakojome apie kasdienius iššūkius, beglobių gyvūnų problemas ir situaciją Lietuvoje.

,,Džiaugiamės bent truputį padėję gyvūnams. Dėkojame už kilnią misiją ir viliamės, kad augintinių, kuriuos tenka priglausti, tik mažės” - apie savanorystę prieglaudoje atsiliepė šios idėjos organizatorė Aistė.

,,SOS gyvūnų” organizacija taip pat dėkoja ministerijos komandai už apsilankymą, paramą ir skirtą dėmesį beglobiams gyvūnams. Tikimės, jog šis apsilankymas bus gražaus tolimesnio bendradarbiavimo dėl Lietuvos gyvūnų gerovės pradžia. Lauksime sugrįžtant!

Svečiai iš Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos