Restoranas „Lagom“ sukūrė desertą, už kurį surinktos lėšos bus skirtos beglobiams

NAUJIENLAIŠKIS

9/30/20220 min read

Nuo šiandien restoranas „Lagom“, įsikūręs Vilniaus senamiestyje (Visų Šventųjų g. 7) kviečia visus gyvūnų mylėtojus (ir ne tik) užsukti gardžiai papietauti ir pasivaišinti desertu, kuris yra ypatingas. Šokoladinis pyragas – pats populiariausias desertas, siūlomas jų meniu, kuris yra ne tik ypač skanus, tačiau ir sukurtas geram tikslui. Užsisakius šį desertą, visos lėšos bus skirtos „SOS gyvūnai“ organizacijos prieglaudos beglobiams.

„Lagom“ skatina nepamiršti, jog šiuo metu pasaulyje vyraujant tiek daug sunkumų, labai svarbu nepamiršti geriausių žmogaus draugų, kurie patys sau padėti negali.

„Labai džiaugiuosi užsimezgusia draugyste su restoranu „Lagom“. Šiuo metu, kuomet visi žmonės susiduria su įvairiais sunkumais, atsigręžti į beglobius ir jų problemas tampa vis sunkiau, o nenutrūkstama pagalba gyvūnams kasdien yra ypač reikalinga.“ – teigia „SOS gyvūnų“ vadovė Nadežda Makusheva.

Visus labai kviečiame užsukti į restoraną Lagom pasivaišinti skaniu desertu – išeisite ne tik skaniai pavalgę, bet ir gėrio kupinomis širdimis!