Balandžių paleidimas vestuvėse – gyvūnų žudymas

NAUJIENLAIŠKIS

9/28/20220 min read

Vis dar iki šių dienų jaunavedžiai savo vestuvių dieną pasirenka paleisti baltus balandžius į dangų. Balandis  meilės ir laimingos santuokos simbolis, todėl šio paukščio paleidimas nuo senų laikų tapo tradicija, džiuginanti ir vestuvininkus ir šventės svečius. Manoma, kad vestuvių dieną pamačius balandį laukia laiminga santuoka. Tačiau ar kas nors žino, kas laukia į dangų paleisto balandžio?

Praėjusią savaitę sulaukėme skambučio iš Akropolio. Neabejingų žmonių buvo rastas ir apsaugai atneštas sužeistas, baltas balandis. Nuvežėme balandį apžiūrai, turime vilties, kad pavyks jį išgelbėti.

Norime priminti, jog daugeliui balandžių skrydis vestuvių dieną yra paskutinis ir jie neturi jokių galimybių išgyventi. Žinoma, yra komunikuojama, jog kai kurie balandžiai yra išmokyti grįžti, tačiau net ir prijaukinti paukščiai dažnai susižeidžia, pasiklysta, juos nužudo plėšrūnai arba jie miršta iš bado. Joks gražus vestuvinis kadras nėra vertas gyvūno mirties, o jų žalojimas ir žudymas jokiu būdu negali būti džiaugsmingo ir naujo vedybinio gyvenimo pradžia.