PARAMA , KURI NIEKO NEKAINUOJA

Kaip skirti paramą „SOS gyvūnams“ neišleidžiant nei cento?

Finansinė parama gyvūnams neišleidžiant nei vieno cento? Skamba kaip misija neįmanoma? Su CareBuzz viskas tampa įmanoma!

Mūsų naujieji draugai kiekvienam iš Jūsų suteikia galimybę prisidėti prie gyvunų gerovės VISIŠKAI NEMOKAMAI.

Viskas ką tau reikia padaryti:
1. Atsisiųsk CareBuzz programėlę į savo mobilųjį telefoną ar kompiuterį ČIA.
2. Pasirink ,,SOS gyvūnų" projektą.
3. Štai ir viskas! Kiekviena minutė neišjungiant programėlės virsta parama gyvūnams. CareBuzz pasirūpins, kad galėtumėte dalintis nenaudojamu interneto ryšiu fone ir tęsti savo kasdienę veiklą. Jokių papildomų sąlygų ar žingsnių!

D.U.K

Kaip veikia CareBuzz programėlė?

Programėlė veikia sutelktinės veiklos (angl. crowdsourcing) principu. Ką tai reiškia? CareBuzz tinklas sudarytas iš daugelio vartotojų, kurie dalijasi savo neišnaudotu interneto ryšiu per programėlę. Taip jie padeda patikimiems CareBuzz partneriams vykdyti operacijas reiklaujančias didelio viešųjų duomenų kiekio. Tokios operacijos yra kainų palyginimas, pvz., Skyscanner skrydžių kainų sąrašas, padirbtų prekių platinimo vietų internete aptikimas bei klaidinančių tinklalapių identifikavimas. Pagrindinis bei svarbiausias CareBuzz veiklos tikslas yra padėti organizacijoms ir žmonėms rinkti geranorišką paramą įvairioms iniciatyvoms. CareBuzz pasirūpina visomis smulkmenomis, kad žmonės galėtų kasdien patogiai prisidėti prie gerų darbų.

Kuo šis paramos būdas skiriasi nuo kitų? 

Tu gali paremti iniciatyvas netverdamas savo piniginės! CareBuzz tavo interneto ryšį paverčia pinigine parama, o interneto ryšys naudojamas duomenų apdorojimui el. prekyboje, reklamos srityje bei kitur.

Kaip žinoti, kad sėkmingai užsiregistravau ir prisidedu prie paramos?

Progresą gali sekti CareBuzz programėlėje, kuri parodo, kiek laiko remi iniciatyvą kartu su kita naudinga informacija.


Kaip galiu paremti iniciatyvą? Viskas, ko reikia pradėti teikti paramą, tai parsisiųsti CareBuzz programėlę, pasirinkti iniciatyvą ir tai patvirtinti. Taip pat nepamiršk, kad parama teikiama tik tada, kai programėlė veikia fone.


Kuriuose įrenginiuose veikia programėlė?

Šiuo metu CareBuzz veikia Android ir Windows įrenginiuose. Artimiausiu metu mūsų programėlė bus pasiekiama ir kitų operacinių sistemų vartotojams!

Kaip surinkti paramą iniciatyvai greitai ir efektyviai?  Kuo daugiau CareBuzz vartorojų renka paramą vienai iniciatyvai, tuo greičiau geras darbas bus atliktas. Jei žinote, ką galėtų sudominti tokia veikla, parekomenduokite parsisiųsti CareBuzz programėlę.


Kas yra Honeygain?

CareBuzz programėlės kūrimas buvo paremtas Honeygain veikimo principu. Honeygain savo vartotojams leidžia pasyviai užsidirbti dalinantis nenaudojamu interneto ryšiu. Tai — bendruomenę subūrusi ir gerai įvertinta programėlė, kuri turi virš 10 000 atsiliepimų Trustpilot platformoje ir 4.5 įvertinimą. Inicijavus CareBuzz, Honeygain komanda nori suteikti šansą geranoriškai paremti įvairias iniciatyvas.