Pradeda važiuoti Drift taksi skirtas padėti beglobiams gyvūnams

NAUJIENLAIŠKIS

4/11/20231 min read

,,SOS gyvūnų" organizacija su dideliu džiaugsmu nori pranešti, jog kartu su ,,Drift Happens" komanda pradeda organizuoti Drift taksi. Jau šį šeštadienį turėsite galimybę pajausti adrenalino skonį ir patirti, ką reiškia sėdėti tikro drifterio dešinėje. Pasiruošk patirti naujus potyrius ir tuo pačiu prisidėk prie beglobių gyvūnų gerovės.

Pirmasis Drift taksi kvies pasivažinėti Lietuvos drifto bendruomenės sezono atidarymo renginyje ,,Betsafe Drift Matsuri" (https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/betsafe-drift-matsuri-f0b8.)

Pasivažinėjimo kaina jūsų pasirinkta suma, kuria norite paremti beglobius - 10, 20 arba 30 Eur. Paremti galite internetu arba renginio vietoje prieš pravažiavimą įdėdami paramą į aukų dėžutę.

Taksi važiavimo laikas: nuo 11 iki 23 val. Katiliškių k.

Atvykę į renginį ieškokite automobilio su ,,Drift Happens" logotipu ir ,,SOS gyvūnai" organizacijos komandos. Nepamirštamus įspūdžius Jums padovanos drifteris Tautvydas, kuris šiuo sportu užsiima jau trečius metus! Taip pat prie gerų darbų prisijungs ir Gediminas, kuris naktimis renka automobilį, kad suspėtų į renginį ir padėtų rinkti aukas gyvūnėliams. Nors automobilis iki renginio nespės būti iki galo paruoštas, bet piloto įgūdžiai leis pasijausti ekstremaliai kiekvienam šalia prisėdusiam keleiviui.

Susitikime jau šį šeštadienį, na o daugiau informacijos apie sekančius pasivažinėjimus jau netrukus!