Savaitgalį prieglaudos darbuotojos lankėsi Suomijoje

NAUJIENLAIŠKIS

7/13/20231 min read

Liepos 79 dienomis, prieglaudos „SOS gyvūnai“ darbuotojos lankėsi Suomijos sostinėje Helsinkyje. Kelionės metu turėjome progą susipažinti ir pasidalinti patirtimi su „Mažas draugas“ ir „Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugijos“ savanorėmis, kurios taip pat rūpinasi gyvūnų gerove ir gelbėja gyvūnus.

Kelionės į Suomiją tikslas buvo sudalyvauti „Pet Rescue Finland“ organizacijos renginyje. Su šia organizacija draugystė užsimezgė prieš metus. Šios draugystės ir organizacijos dėka, seni, bailūs, per daug energingi, su įvairiomis sveikatos problemomis šuneliai, kurie Lietuvoje neįkrito niekam į širdį, emigravo į Suomiją. O Suomijoje, priešingai, tapo pačiais geriausiais ir mylimiausiais šeimos nariais.

Šios organizacijos renginio metu turėjome galimybę pamatyti, kaip gyvena prieglaudos buvę gyventojai Suomijoje. Sutikome Koko ir Enzo kartu su savo šeimininkais. Sunku apsakyti tą laimę, kai Koko, kuri tiek daug metų nerado namų Lietuvoje ir buvusi labai nedrąsi, dabar džiaugiasi savo naujuoju gyvenimu ir yra kur kas drąsesnė. Enzo taip pat mėgaujasi gyvenimu Suomijoje ir puikiai leidžia savo dienas.

Ypatingai esame dėkingi Lizai Leitzinger, „Pet Rescue Finland“ įkūrėjai, be kurios ši kelionė nebūtų įvykusi. Būtent jos dėka turėjome galimybę pamatyti laimingus mūsų globotinius ir pasisvečiuoti Suomijoje. Taip pat ypatingai dėkojame už kalną dovanų ir skanukų mūsų prieglaudos beglobiams. Grįžome dar labiau motyvuotos dirbti ir kupinos įspūdžių, kurie ilgai išliks atmintyje. 

Koko su naujaisiais šeimininkais