Šimtai žmonių sukūrė tikrą Kalėdinį stebuklą

NAUJIENLAIŠKIS

1/3/20241 min read

Visą gruodžio mėnesį kvietėme prisidėti prie kilnaus tikslo - padėti prieglaudoje gyvenantiems gyvūnams jaukiai sutikti Kalėdas. Siekdami sukurti bendruomenės dvasią paruošėme specialų kvietimą, kuriuo žmonės galėjo dalintis vieni su kitais ir daryti gerus darbus kartu.

Itin aktyviai į gerus darbus įsitraukė ugdymo įstaigos. Mokyklos bei darželiai nepraleido progos įtraukti jaunąją kartą į kilnią veiklą, tad organizavo specialius renginius, akcijas. Jų metu rinko paramą ir reikalingus daiktus, taip skatindami vaikus būti atsakingais ir rūpintis gyvūnų gerove.

Taip pat prieglaudoje gruodį apsilankė ir daug įmonių darbuotojų komandų. Jie ne tik atvežė prieglaudos augintiniams dovanų, bet ir savanoriavo. Šių žmonių pagalbos dėka kasdieniai darbai tapo kur kas lengvesni, o augintiniai gavo taip jiems reikalingo dėmesio ir meilės.

Daug dovanų mūsų augintiniai sulaukė ir iš buvusių prieglaudinukų šeimų, nuolatinių rėmėjų bei organizacijos veiklą palaikančių žmonių. Na, o savanoriams ir darbuotojams Kalėdinį laikotarpį praskaidrino net du Šv. Kristoforo kamerinio orkestro padovanoti koncertai.

Nors prieglaudoje gyvenantys gyvūnai nepatyrė tokio šventinio džiaugsmo, kokį galėjo patirti namuose, tačiau Jūsų visų pagalbos dėka jie tikrai jautėsi ypač mylimi ir jaukiai. Ačiū, kad visi drauge sukūrėte tikrą Kalėdinį stebuklą mūsų keturkojams!