Šonaslydžio sezono atidarymo renginyje surinkta parama gyvūnams

NAUJIENLAIŠKIS

4/21/20231 min read

Praėjusį šeštadienį bendradarbiaujant kartu su ,,Drift Happens" komanda ,,SOS gyvūnai" dalyvavo ,,Betsafe Drift Matsuri" renginyje. Šiame renginyje sezoną atidaro kone visi Lietuvos šonaslydžio mėgėjai ir profesionalai, kurie iki vėlyvo šeštadienio vakaro trasoje suko ratus ir subūrė kelis tūkstančius šonaslydžio sporto ir automobilių mėgėjų. Renginio metu buvo galima pasinaudoti Drift taksi paslauga, o visa pasivažinėjimo kaina virto į paramą beglobiams gyvūnams.

Nors oras ir bandė kišti koją gerai nuotaikai, tačiau norinčiųjų pasinaudoti Drift Taksi paslauga tikrai netrūko! Pilotai Tautvydas ir Gediminas vos spėjo suktis, o norinčiųjų pajausti ką reiškia sėdėti piloto dešinėje buvo labai daug. Renginio metu gyvūnams buvo surinkta 565 Eur., už kuriuos buvo nupirkta maisto prieglaudoje gyvenantiems keturkojams, kraiko ir kitų reikalingų daiktų.

Dėkojame ,,Drift Happens" komandai už gerus darbus dėl Lietuvos beglobių šviesesnės ateities ir tikime, kad drauge sukursime dar daug puikių projektų. O visi šonaslydžio ir gyvūnų mėgėjai sekite naujienas! :)